Gebruikersnaam*
Wachtwoord*
Email*
Geen producten in de winkelwagen.
€159,95 incl. btw
Superieure aerodynamicaAero is een technisch geavanceerd fietsconcept met superieure aerodynamica voor maximale snelheid. Op het lichaam afgestemde stoffen panelen met verschillende structuren optimaliseren de luchtstroom en minimaliseren de weerstand, waardoor toegewijde rijders maximale prestaties kunnen bereiken. Bovendien zorgen de ruw uitgesneden uiteinden voor een gestroomlijnde look.
De Infinity C1 Pad levert baanbrekende functies en comfort voor topprestaties.Met de beste materialen en de nieuwste innovaties, waaronder gebogen zijvleugels en voorcup, biedt de zeem uitzonderlijk comfort voor de meest veeleisende rijders.
Zwart
XXS, XS, S, M, L, XL
Korte broek
Met bretels
Er zijn nog geen beoordelingen.
Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *
Je beoordeling *
Naam *
E-mail *
De Castelli Meno-producten combineren een minimalistisch design met functionaliteit. Deze winddichte koersbroek heeft dan ook als voornaamste missie je warmte en comfort te bezorgen in koude omstandigheden. Onze AirFlex thermostof is de meest rekbare, winddichte stof die we ooit hebben gemaakt en zorgt ervoor dat deze broek perfect zit. Ideaal voor temperaturen tot 5°C, en zelfs lager als je dan nog zin mocht hebben om te trainen.
Neo vertegenwoordigt een aanzienlijke verbetering in het kampioenschap van solide en effectieve koersbroeken.
Dit is onze geavanceerde short uit de middenklasse, geweldig voor een lange tocht of een snelle training binnen of buiten. Onze Endurance Evolution-stof is een erg matte Lycra®-stof met hoge modulus die extreem droog aanvoelt en precies de juiste compressie biedt. Aan de pijpuiteinden voorzien we een raw-cut rand met verticale siliconenstrepen om de pijp on zijn plaats te houden zonder de druk die het gevreesde rollade-effect veroorzaakt. De bretels zijn voldoende rekbaar zodat je de broek naar beneden kunt trekken voor een plasstop zonder dat je het shirt en de bretels moet verwijderen; dankzij de zwevende constructie kun je de bretels voor- en achteraan kruisen. Jij kiest zelf waar je je goed bij voelt. Een fantastische short heeft een fantastische zeem nodig, en de KISS Air2 Donna-zeem, speciaal voor vrouwen, houdt je comfortabel en is niet te dik.
Selecteer minstens 2 productenom te vergelijken